Autor:

admin

Utworzono:

25.10.2014

W sobotni zimny poranek tj. 25.10.2014r piłkarze MGKS-u Lubraniec zmierzyli się na własnym boisku ze Zdrojem Ciechocinek. Od pierwszych minut było widać, że mecz będzie równy. Obie drużyny stwarzały sobie bramkowe sytuacje. Dla MGKS-u jedna z nich zakończyła się bramką- w 15 minucie meczu po wrzuceniu piłki w boisko z autu, Mierzwicki zabrał się z nią w pole karne ominął obrońce i mocnym strzałem pokonał bramkarza, wynik 1-0 dla gospodarzy. Trzysta sekund później Sikorski indywidualnymi umiejętnościami "zabawił" się z trójką obrońców z Ciechocinka, po "okiwaniu" ich podał Mierzwickiemu a ten dopełnił formalności i skierował piłkę do pustej bramki, wynik 2-0. Gra zaczęła się zaostrzać, goście zaczęli grać nieczysto. Naszym zawodnikom udzielana byłą pomoc medyczna. Pełni entuzjazmu i woli walki dograli do końca pierwszej połowy, wynik 2-0. Po zmianie stron przeciwnik zaczął się "otwierać" co dało szybkie kontry dla "lubrańczyków" stwarzali sobie sytuacje bramkowe których niestety nie wykorzystywali, pudłowali: Sikorski, Nowakowski, Kujawski, Smoliński, Mierzwicki. Goście w pewnym momencie zaczęli dominować na boisku i stwarzali sobie coraz groźniejsze sytuacje do strzelenia bramki, lecz w pogotowie zawsze był bramkarz Lubrańca,- Michał Ciesielski, obrona- Stryburski, Smoliński, Chojnacki, Szwarc nie popełniali błędów. Wszystko to zadecydowało o wyniku końcowym. 2-0 dla MGKS Lubraniec.

SKŁAD: Ciesielski, Stryburski, Smoliński, Chojnacki,Szwarc, Nowak, Nowakowski, Kujawski, Łąkowski, Sikorski, Mierzwicki,

NA ZMIANĘ WCHODZILI: brak zmian

STRZELCY BRAMEK: Mierzwicki x2

ASYSTA: Sikorski

ŻÓŁTE KARTKI: Nowakowski, Ciesielski