Utworzono:

12.11.2014

GKS SADOWNIK WAGANIEC 2-4 GKS ZIEMOWIT OSIĘCINY .

Bramki dla Sadownika zdobyli : Krzysztof Winnicki , Dawid Gębicz.

Mecz był wyrównany do 20 minuty, jednakże później gra przestała się układać zawodnikom trenera Jóźwiaka.Błąd lewego obrońcy wykorzystał napastnik Ziemowitai było 1-0 .Potem ten sam zawodnik podwyższył na 2-0 i 3-0 . w 35 minucie meczu Arek Marszałek dośrodkował na głowę Krzysztofa Winnickiego i Sadownikowi udało się dojść przeciwnika na3-1 . Druga połowa zaczęła się od walki w środkowej części boiska. Jużw 55 minucie meczu Arek Marszałek dośrodkował z rzutu rożnego i DawidaGębicza zdobył bramkę na 3-2 . Sadownik miał jeszcze wiele okazji do wyrównanialecz ich nie wykorzystał. Niestety zemściło się tow 75 minucie meczu kiedy strzałem z ok. 35 metrów zawodnik gości pokonał Damiana Wojciechowskiegoz rzutu wolnego . W ostatniej minucie nieodpowiedzialne zachowanie Maćka Łopatowskiego doprowadza do rzutu karnego. Perfekcyjnie jednak spisuje sięnasz bramkarz - Damian Wojciechowski, który wyczuł intencję strzelającego i obronił w świetnym stylu rzut karny .Spotkanie zakończyło się wynikiem 2-4 .

Ziemowit Osięciny po zwycięstwie nad naszym zespołem został Mistrzem jesieni, a Sadownik zakończył rundę na 8 miejscu .Miejmy nadzieję ,że jak co sezon druga runda okaże się dla nas lepszą!