Piomar Tarnów-Przywory - Victoria Żyrowa

Klaudiusz Hruzik Kierownik drużyny

Łysy 14

18.10.2014

Dziś (18.10.2014)Zespól Victorii Żyrowa rozegrał swój szósty mecz w tym sezonie. Rywalem tego dnia był vice lider w tabeli - GKS Piomar Tarnów Op.

Żyrowianie do spotkania przystąpili bez Mętla i Sośnickiego, którzy pauzują za kartki. Ponad to w składzie Victorii zabrakło Erdmana.

Już od samego początku mecz był bardzo wyrównany, oba zespoły stwarzały wiele dogodnych sytuacji bramkowych. Niestety, pierwszy gol padł dla GKS-u już w 10-tej minucie, gdzie po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłkę głową skierował tuż obok interweniującego Okosa zawodnik Piomaru.

Po przerwie zespół Victorii wyszedł na boisko bardzo zmotywowany. Zmiany przeprowadzone w przerwie przez trenera Jakubczaka przyniosły rezultat. Zawodnicy z Żyrowej wyraźnie przejęli inicjatywę i zaczęli stwarzać sobie coraz więcej sytuacji strzeleckich. Niestety, skrzydła naszemu zespołowi podcięła czerwona kartkaMarcina Mandalina 20 minut przed końcem spotkania. Żyrowa za wszelką cenę chciała doprowadzić do remisu. Po indywidualnej akcji w 80 minucieDamian Brzostekwywalczył i pewnie wykorzystał rzut karny.

Radość ze zdobytej bramki nie trwała zbyt długo. Minutę po wyrównującym trafieniu, defensywa Victorii popełnia błąd w skutek czego w 82 minucie pada gol na 2-1 dla GKS-u. Końcówka spotkania była bardzo zacięta, jednak osłabiony zespół z Żyrowej nie był w stanie doprowadzić do remisu.

Skrót spotkania: