Autor:

Seball

Utworzono:

21.10.2014

12’ Marcińczak broni strzał z boku pola karnego
20’ nasz bramkarz niepewnie chwyta piłkę po strzale z 25m
25’ zawodnik miejscowych w sytuacji sam na sam strzela nad bramką
26’ Marcińczak broni strzał z 15m
310:1, Konopski podaje do Wijasa, który wychodzi na czystą pozycję, strzela, piłka uderza w rękę zawodnika gospodarzy, co zauważa sędzia liniowy, krótka konsultacja z głównym, który pokazuje po chwili Szostakowi czerwoną kartkę i dyktuje jedenastkę, nie myli się przy niej Konopski posyłając piłkę przy prawym słupku do bramki
340:2, Wijas wychodzi przed bramkarza, strzela obok niego, sytuację próbuje ratować Dzwonkowski, który kieruje piłkę do własnej bramki...
43’ Marcińczak wybija piłkę na róg po strzale przy słupku z 20m

511:2, po wrzutce z lewej strony na długi słupek nieobstawiony Mankiewicz pokonuje strzałem głową Marcińczaka
52’ Konopski podaje do Wijasa, który w sytuacji sam na sam strzela prosto w bramkarza
54’ Lechowski podaje z prawej strony pola karnego do Arkuszewskiego, ten strzela z 3m w bramkarza, po chwili dobitka Konopskiego, który również uderza z bliska w sam środek bramki
631:3, obrońca Pogoni mija się z piłką, ta pada łupem Arkuszewskiego, który wychodzi przed bramkarza, ten odbija strzał, ale jest już bezradny wobec natychmiastowej dobitki Musiała
641:4, Stuchała przechwytuje piłkę na środku boiska, podaje do Musiała, ten dostrzega w polu karnym niepokrytego Arkuszewskiego, który przyjmuje piłkę i pewnym strzałem pokonuje bramkarza
661:5, rajd Olkiewicza prawym skrzydłem zakończony płaskim podaniem wzdłuż pola karnego, które wykańcza Musiał wpychając z najbliższej odległości piłkę do siatki
71’ Lechowski zagrywa piłkę ponad głowami obrońców do Konopskiego, który w sytuacji jeden na jeden lobuje bramkarza, piłka jednak ociera się o poprzeczkę i wychodzi poza boisko
72’ bramkarz miejscowych chwyta piłkę po strzale z 22m Musiałowskiego
741:6, golkiper Pogoni wyrzuca piłkę wprost pod nogi Stuchały, który opanowuje ją i silnym uderzeniem z 20m pod poprzeczkę ustala wynik spotkania
78’ bramkarz rogowian łapie piłkę po strzale z 13m Konopskiego
86’ po rzucie rożnym zawodnik gospodarzy próbuje zaskoczyć własnego bramkarza strzałem pod poprzeczkę, ten jednak pozostaje czujny i wybija piłkę za poprzeczkę
91’ po podaniu Łabuzy Lechowski staje oko w oko z bramkarzem i przegrywa pojedynek