Autor:

Seball

Utworzono:

25.10.2014

4’ zawodnik Włókniarza w bardzo dobrej sytuacji strzela obok słupka
7’ bramkarz broni strzał głową Musiała po dośrodkowaniu Łabuzy
7’ chwilę później Widomski wymienia piłkę z Arkuszewskim i wychodzi na dobrą pozycję, lecz strzela zbyt lekko
81:0, Sendal wycofał piłkę w polu karnym do Kłucjasza, który strzałem z pierwszej przy słupku z 18m pokonał Sumińskiego
202:0, Kozłewski decyduje się na strzał z 20m, piłka odbija się tuż przed Sumińskim i wpada przy słupku do siatki
233:0, Kozłewski podał w tempo do Jakubowskiego, który wbiegł z prawej strony w pole karne i strzałem w długi róg nie dał szans naszemu bramkarzowi
31’ Kozłewski w sytuacji sam na sam strzela w bramkarza
413:1, Widomski dośrodkował z prawego skrzydła idealnie na nogę wychodzącego zza obrońców Arkuszewskiego, który strzałem z woleja pokonał bramkarza

52’ Kozłewski w sytuacji jeden na jeden strzela nad poprzeczką
553:2, po strzale zza pola karnego bramkarz pabianiczan wybił piłkę przed siebie, doskoczył do niej Łabuza, strzelił w słupek, piłka wróciła do niego i za drugim razem strzałem z 6m nie dał już szans bramkarzowi
56’ Sumiński wybija na róg strzał pod poprzeczkę Jakubowskiego
58’ zawodnik gospodarzy strzela z bliska prosto w bramkarza
61’ Sumiński wybija na rzut rożny strzał przy słupku z kilku metrów
71’ Arkuszewski wypuszcza w uliczkę Musiała, ten ogrywa obrońcę i mając przed sobą jedynie bramkarza strzela z 11m nad poprzeczką
753:3, po strzale Arkuszewskiego piłka odbija się od obrońcy i trafia do Krysiaka, który silnym strzałem z pierwszej z 16m umieszcza piłkę w siatce
794:3, Olszewski strzela z boku pola karnego z 12m, Sumiński odbija piłkę przed siebie, najszybciej dobiega do niej Kłucjasz i Włókniarz znów prowadzi
80’ bramkarz chwyta piłkę po strzale przy słupku Arkuszewskiego
865:3, Kłucjasz podaje prawej strony pola karnego do Kozłewskiego, który niepokryty silnym strzałem z pierwszej z 5m pod poprzeczkę ustala wynik spotkania
87’ piłkarz gospodarzy w sytuacji sam na sam wywalcza jedynie rzut rożny