Seball

Utworzono:

08.11.2014

30:1, niepokryty Grzegorek strzela po długim rogu z pierwszej z 15m

11’ 0:2, rajd zawodnika z Kutna prawą flanką i odegranie do czarnoskórego Praise, który strzałem z pierwszej z 6m nie daje szans Sumińskiemu

140:3, piłkarz przyjezdnych mija z łatwością naszych zawodników, po czym oddaje strzał z 5m z boku pola karnego, Sumiński broni, ale wobec dobitki Grzegorka jest już bezradny

26’ Wijas zagrywa do Konopskiego, który wychodzi przed bramkarza i strzela prosto w niego a dobija tuż nad poprzeczką

27’ zawodnik MKS-u wchodzi z boku w pole karne i strzela prosto w bramkarza

34’ po błędzie Musiałowskiego Praise jest sam na sam z bramkarzem, postanawia go przelobować, ale piłka przelatuje tuż obok słupka

35’ Sumiński szybkim wyjściem zapobiega sytuacji jeden na jeden, piłka trafia jednak do piłkarza z Kutna, który strzela niecelnie

39’ Stuchała uderza z pierwszej piłki z 18m w poprzeczkę

40’ Arkuszewski przejmuje piłkę i w bardzo dobrej sytuacji zamiast strzelać podaje do będącego na spalonym Lechowskiego

460:4, tracimy bramkę już po 26. sekundach... boczny obrońca holuje piłkę prawym skrzydłem i podaje do będącego w szesnastce Praise, ten mimo towarzystwa 5. naszych graczy nie ma problemów ze zdobyciem gola

470:5, podanie w tempo do Michalskiego, który w sytuacji sam na sam posyła piłkę obok bramkarza do siatki

48’ Przybysz podaje do Łabuzy, który strzela z pierwszej z 17m, ale za lekko, żeby zagrozić bramce gości

55’ Sumiński broni silny strzał z 18m

581:5, Arkuszewski wykorzystuje prostopadłe, płaskie podanie od Konopskiego pokonując w sytuacji sam na sam bramkarza Kutnian

62’ zawodnik gości ośmiesza w polu karnym naszych zawodników i powstrzymuje go dopiero Sumiński

68’ 2:5, Łabuza dostrzega wychodzącego na czystą pozycję Arkuszewskiego, który biegnie od 40. metra boiska na spotkanie z bramkarzem, by przerzucić nad nim piłkę i po raz drugi w ciągu 10. minut trafić do siatki

72’ po dobitce Praise’go od utraty gola ratuje na słupek

80’ zawodnik Kutna strzela w dogodnej sytuacji z boku pola karnego obok słupka

832:6, Czajkowski radzi sobie ze Stuchałą i pewnym strzałem pokonuje Sumińskiego w sytuacji sam na sam

89’ Praise ma sporo miejsca na 15. metrze, ale uderza nad poprzeczką