Autor:

Seball

Utworzono:

17.11.2014

3’ po strzale głową piłkarza miejscowych Musiałowski wybija piłkę z linii bramkowej

4’ 1:0, celna główka Borowskiego po rzucie rożnym przynosi Brzezinianom prowadzenie

72:0, po wrzutce z rożnego piłka odbija się od Marcińczaka i trafia do Skowrońskiego, który strzałem z pierwszej z 6m podwyższa prowadzenie

25’ Lechowski podaje do Uzarka, który w dość dobrej sytuacji strzela obok słupka

283:0, płaskie podanie z prawego skrzydła, Łapin wyprzedza obrońców i wpycha piłkę do siatki

323:1, Konopski dostrzega nieobstawionego Łabuzę, który przyjmuje piłkę na 15. metrze i silnym strzałem pod poprzeczkę zdobywa gola

344:1, wrzutka z lewej strony, piłka mija naszego bramkarza i zaskoczony tym Przybysz niefortunnie kieruje ją do własnej bramki

355:1, dośrodkowanie z prawej strony na głowę Kaźmierczaka, który pokonuje Marcińczaka strzałem w długi róg

396:1, Łapin mija dwóch naszych i potężnym strzałem z 16m umieszcza piłkę w bramce

41’ Marcińczak broni strzał z 18m

50’ indywidualna akcja zawodnika BKS-u zakończona strzałem w słupek

52’ czerwona kartka dla Arkuszewskiego za faul z tyłu

67’ nasz bramkarz wychodzi zwycięsko z sytuacji jeden na jeden

766:2, Konopski podaje w tempo do Musiała, który mija bramkarza i strzela do pustej bramki

82’ Marcińczak broni strzał z boku pola karnego a dobitka z 5m przelatuje ponad bramką

84’ Stuchała wybija piłkę zmierzającą do bramki

85’ Olkiewicz stojąc na linii wybija głową piłkę po strzale po rzucie rożnym a po chwili zawodnik gospodarzy strzela z 5m prosto w naszego bramkarza

87’ zawodnik miejscowych w dobrej sytuacji uderza w poprzeczkę

897:2, Pietrasik mija jednego z naszych i precyzyjnym strzałem z 15m zdobywa 7. bramkę dla Brzezin

907:3, szybka kontra, Musiał podaje do wychodzącego na czystą pozycję Konopskiego, a ten ze spokojem wykorzystuje sytuacje sam na sam

90+3’ piłkarz gospodarzy wychodzi przed bramkarza i strzela prosto w niego