Autor:

admin

Utworzono:

23.04.2015

W sobotnie (18.04) chłodne i deszczowe popołudnie na ulice Sportową przyjechał zespół z Aleksandrowa Kujawskiego aby zmierzyć się z podopiecznymi trenera Kapuścińskiego. W rundzie jesiennej padł wynik 4-0 dla Jedynki AK. Zmotywowani lubrańczycy przed własną publicznością chcieli pokazać się z jak najlepszej strony. Spotkanie poprowadził Pan Radosław Kaczorowski z Izbicy Kujawskiej. Inicjatywę od pierwszej minuty przejęli goście, kilka stałych fragmentów gry które nie zagroziły bramce Ciesielskiego. Było tak do 25 minuty gdzie po dośrodkowaniu Sikorskiego obrońca UKSu nie fortunie wybijał piłkę dopadł do niej Mierzwicki, który dobrze odnalazł się w polu karnym i technicznym strzałem pokonał golkipera "Jedynki". Wynik 1-0 dla gospodarzy. Wynik ten utrzymał się do końca pierwszej połowy, w której już nic się nie działo. Po wznowieniu gry zawodnicy w czerwono-niebieskich strojach ruszyli do ataku. W 51 minucie za Mierzwickiego wszedł Kamil Smoliński. W 60 minucie spotkania po dośrodkowaniu Kujawskiego z "cornera" piłkę głową przedłużył Smoliński, rośli zawodnicy AK wybili piłkę, która zmierzała w bramkę na 5 metr pod nogi Nowakowskiego a ten mocnym strzałem zakończył akcje. Wynik 2-0 dla MGKSu! Do zespołu gości wkradły się nie potrzebne nerwy, które przekładały się na faule. W 65 minucie po szybkiej kontrze z prawej strony i płaskim dośrodkowaniu w pole karne z bliskiej odległości goście trafiają do bramki, wynik 2-1. Mecz toczy się dalej, Sikorski czystym wślizgiem zabiera piłkę obrońcy a ten celowo upadając na niego uderza go głową w twarz i wylatuje z boiska po otrzymaniu czerwonej kartki. Goście grają w "10". W 70 minucie było już po meczu, przysłowiowy "Gruby"- Kacper Nowakowski uderza piłkę z 18 metra przy samym słupku, ta zagrzechotała w siatce po raz 3 w bramce gości. Wynik 3-1 dla lubrańczyków. Trener MGKSu zrobił 3 zmiany, weszli Malinowski, Wesołowski K. oraz Woźniak a zeszli Sikorski, Nowak oraz Bednarowicz. Goście kończyli w "9" po faulu na Kujawskim sędzia pokazał druga żółtą kartkę zawodnikowi z Aleksandrowa co w konsekwencji dało czerwona. Wynik końcowy 3-1 dla gospodarzy. Po meczu, Kacper Wesołowski został podrzucony przez kolegów z drużyny 15 razy, ponieważ w piątek- 17 kwietnia obchodził 15 urodziny. Wszystkiego Najlepszego Kacper !

SKŁAD: Ciesielski, Styburski, Chojnacki, Szymański, Szwarc, Nowak, Kujawski, Nowakowski, Bednarowicz, Sikorski, Mierzwicki

Zagrali również: Wesołowski K. Malinowski, Smoliński oraz Woźniak

Bramki: Mierzwicki 25' (as. Sikorski), Nowakowski 60' (as. Smoliński) oraz 70'