Autor:

Seball

Utworzono:

28.10.2015

4’ Sumiński z trudem przenosi piłkę nad poprzeczkę po strzale z 15m

7’ 0:1, Lechowski wykorzystuje zawahanie obrońcy gospodarzy, przejmuje piłkę w środkowej strefie boiska i pędzi z nią w pole karne, dostrzega na jego skraju nieobstawionego Bilińskiego, który umieszcza piłkę w pustej bramce

15’ 1:1, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Kaźmierczak wyprzedza naszych obrońców i oddaje strzał z woleja, który broni instynktownie Sumiński, ale jest już bezradny wobec dobitki z najbliższej odległości

31’ zawodnik PTC przechwytuje podanie do bramkarza, mija go i strzela w słupek, dobitkę udaje się obronić Sumińskiemu, który w porę wrócił na posterunek

53’ Sumiński z najwyższym trudem wybija piłkę na rzut rożny po silnym strzale z 18m

62’ 2:1, Miszczak pięknym uderzeniem zza pola karnego po długim rogu wyprowadza gospodarzy na prowadzenie, piłka wpada w okolicy okienka do bramki

65’ zawodnik PTC musi opuścić boisko po drugiej żółtej kartce

68’ 3:1, Miszczak otrzymuje prostopadłe podanie, wpada z piłką z prawej strony w pole karne i precyzyjnym strzałem przy słupku daje pabianiczanom trzecią bramkę

78’ nasz bramkarz wybija piłkę na róg po strzale z dalszej odległości

87’ 3:2, nasz zawodnik zostaje sfaulowany w polu karnym w walce o górną piłkę, sędzia dyktuje jedenastkę, którą zamienia na bramkę pewnym strzałem w górny róg Przybysz

90+2’ obrońcy PTC w ostatniej chwili blokują strzał Grzelaka z 5m