Autor:

Seball

Utworzono:

29.10.2015

1’ zawodnik gospodarzy wbiega w pole karne, ale przy asyście obrońców strzela nad poprzeczką

10’ 0:1, Czarnecki strzela z wolnego w poprzeczkę, do odbitej piłki najszybciej dobiega Biliński i głową pakuje ją z bliska do siatki

13’ Sumiński wybija piłkę na rzut rożny po uderzeniu z 25m

14’ nasz bramkarz wybija strzał pod poprzeczkę z rzutu rożnego a po chwili, po wrzutce na długi słupek, nie daje się pokonać strzałem głową też pod poprzeczkę z bliskiej odległości

27’ 1:1, po strzale z 18m z rzutu wolnego piłka wpada w okolicach okienka do naszej bramki

33’ 2:1, piłka odskakuje przed polem karnym Cyranowi, dopada do niej zawodnik Ostrovii i natychmiastowym strzałem przy słupku pokonuje Sumińskiego

34’ 2:2, po dośrodkowaniu z wolnego bramkarz wypiąstkowuje piłkę przed pole karne, do kozłującej piłki podbiega Łysio i pięknym strzałem w okienko doprowadza do wyrównania

38’ niegroźny strzał Czarneckiego z 18m

43’ ponownie Czarnecki strzela z podobnej odległości, tym razem bramkarz na raty chwyta piłkę

45+2’ po szybkiej kontrze Pęzik zagrywa piłkę wzdłuż pola karnego do Lechowskiego, który mając przed sobą bramkarza strzela wprost w niego

52’ zawodnik miejscowych udanym dryblingiem wchodzi z prawej strony w pole karne, ale Sumiński pewnie chwyta jego strzał z ostrego kąta

64’ po wrzutce z autu w pole karne Czarneckiego główka Pęzika nie sprawia żadnych problemów bramkarzowi

65’ golkiper z Ostrowów broni także płaski strzał Frączkowskiego z 16m

70’ 2:3, Suliński przedłuża głową wrzutkę z autu Nowaka, piłka kozłuje tuż przed bramką, dopada do niej Pęzik i strzałem z woleja wyprowadza Start na prowadzenie

75’ Grzelak strzela z narożnika pola karnego prosto w bramkarza

76’ 3:3, piłkarz Ostrovii z łatwością mija naszych zawodników, podaje do wbiegającego w pole karne kolegi, który zaczepiony przez próbującego go dogonić Grzelaka pada w polu karnym, sędzia dyktuje jedenastkę, pewnie wykorzystaną

81’ bramkarz broni strzał z podbicia z 18m Jaworskiego

83’ 4:3, po dośrodkowaniu z rożnego z piłką mija się Suliński, ta trafia do stojącego tuż przed bramką, niepokrytego zawodnika gospodarzy, który przyjmuje ją i umieszcza w bramce

86’ 4:4, Grzelak wystawia piłkę Stefańskiemu, który strzela z 18m, piłka odbija się od poprzeczki i ląduje w bramce