AF Orły Komorniki - APD Poznań - Akademia Piłkarska Dębiec

APD Poznań - Akademia Piłkarska Dębiec Goście

Hubert

04.10.2015

Dnia 3.10.2015 roku (sobota) zawodnicy Akademii Piłkarskiej Dębiec pokazali, że w pełni zasługują na fotel lidera i w pewny sposób rozprawili się z rywalem na wyjazdowym pojedynku z  AF Orłami Komorniki 2:6 Akademia Piłkarska Dębiec. Już w pierwszej połowie zawodnicy z Dębca wygrywali 4:0. W drugiej z kolei zawodnicy APD zdobyli jeszcze dwie bramki i przy stanie 6:0 trener Hubert zdecydował się na zmiany w drużynie i wypróbowanie nowych wariantów taktycznych. Swoją szansę dostali zawodnicy rezerwowi, którzy świetnie walczyli jednak drużyna Orłów wykorzystała zmianę w szeregach APD i udało im się strzelić 2 bramki. Najważniejsze, że każdy z naszych zawodników świetnie pracował na bardzo dobry końcowy wynik, aż 2:6 dla naszych chłopaków. Gratulacje również należą się strzelcom bramek. Hattrickiem popisał się 3 razy Nikodem Dziewiatowski i po jednej bramce dołożyli Aleks Foltynowicz, Nikodem Foltynowicz i Artur Skowroński. Serdeczne gratulacje dla całego zespołu i do zobaczenia na treningach, gdzie dalej będziemy ciężko pracować na rozwojem naszej drużyny.