Admin

Utworzono:

26.10.2015

Orkan Rumia – GOSRiT Kleba Luzino 0:3 (0:2)

Pewne zwycięstwo odniosła drużyna GOSRiT Kleba Luzino w rozgrywkach Junior D1 w wyjazdowym meczu w Rumi. 3:0 to łagodny wynik bo mogło i powinno być wyżej, chociaż pod koniec pierwszej połowy przeciwnik też doszedł do sytuacji bramkowych. Szybko rozpoczął kanonadę strzelecką Igor Wiczkowski, bo już w 2 minucie gry, jednak była to już druga sytuacja pod bramką Rumian – pierwszej nie wykorzystał Szymon Skurat. Po 10 minutach było już 2:0. A w drugiej połowie trzeciego gola uzupełniając hat tricka strzelił Igor. Gdyby sędzia poczekał z gwizdkiem za faul na graczu Luzina choćby sekundę to bramkę miałby jeszcze Filip Raczyński, ale niestety nie zastosował arbiter przywileju korzyści. Nie mniej po ciężkim tygodniu (dwa mecze plus turniej) w sobotę „poszła robota” i GOSRiT kontrolował przebieg spotkania wygrywając w Rumi 3:0.

Skład: Marcin Żyłowski, Dominik Sulkowski, Jakub Konkol, Kacper Miotk, Nikodem Brauer, Igor Wiczkowski, Olivier Roppel, Filip Raczyński,Maciej Słowy, Maciej Zdziebłowski, Kaspar Maszota, Dorian Gozdecki, Szymon Skurat.

Bramki: Igor Wiczkowski 3.