Naprzod Długomiłowice - Unia Polska Cerekiew

Ryszard Kasperski Trener

REDAKCJA

29.11.2015

Srogie lanie sprawili nasi gracze w meczu pucharowym drużynie z Długomiłowic wygrywając 2-8 i dzięki temu zwycięstwu awansowaliśmy do kolejne etapu tych rozgrywek,a naszym rywalem będzie Lzs Stare Koźle.

Mecz rozpoczął się od minuty ciszy a to w związku ze śmiercią prezesa OZPN Marka Procyszyna...Później było to już widowisko jednego zespołu.Unia pod każdym względem dominowała i przeważała,czego jest wynik końcowy tego meczu.

Od samego początku zagraliśmy zdecydowanie i szybko objęliśmy prowadzenie,kiedy po dośrodkowaniu Mateusza Kłoska Roman Frończyński otworzył wynik meczu 0-1!

Na kolejnego gola nie musieliśmy długo czekać...szybko rozegrany rzut rożny z prawej strony,znowu Mateusz Kłosek dośrodkowuje piłkę w pole karne,a tam tym razem znajduje się w odpowiednim miejscu Bartek Srebniak i trafia do siatki 0-2!

Następne bramki były tylko formalności..bardzo dobrze zagrał cały zespół...mieliśmy sporo sytuacji,ale miejscowi łapali nas na spalone i w ten sposób często nasze akcję paliły na panewce.

W dalszej fazie do siatki rywali trafiali jeszcze Patryk Moj,Romek Frończyński,Marcel Pilawa,Patryk Moj,Marcel Pilawa oraz Jarosław Stelmach...Najwięcej asyst w tym meczu zaliczył bez wątpienia Mateusz Kłosek.

BRAWO DLA CAŁEJ DRUŻYNY,KTÓRA ZNOWU POKAZAŁA CHARAKTER I ODNIOSŁA PRZEKONYWUJĄCE ZWYCIĘSTWO W TYM SPOTKANIU - BRAWO,BRAWO,BRAWO!!!!

DZIĘKUJEMY NASZYM KIBICOM,KTÓRZY DZISIAJ W NIECO MNIEJSZEJ ILOŚCI POJAWILI SIĘ NA TYM MECZU,ALE I TAK POMAGALI DRUŻYNIE DOBRYM DOPINGIEM - DZIĘKI!!

19 grudnia planowane jest spotkanie całego zespołu wraz z poczęstunkiem o szczegółach będziemy informować.

Takim miłym akcentem kończymy rundę jesienną z której chyba nie ma osoby,która może być niezadowolona

WIĘCEJ NIEBAWEM W OBSZERNYCH PODSUMOWANIACH WSZYSTKICH SEKCJI UNII POLSKA CEREKIEW!

NAPRZÓD 2-8 UNIA

SĘDZIA: ADAM BAGIŃSKI