Autor:

Admin

Utworzono:

30.09.2014

W pierwszym meczu ligowym piotrkowskiej b-klasy BG Sport Bąkowa Góra pokonał wysoko Błękitnych Chabielice 6-0.

Kibicie w Bąkowej Górze nie musieli długo czekac na pierwszego gola w obecnym sezonie. Już w 16 minucie bramkę dla Naszego zespołu z rzutu wolnego zdobył precyzyjnym strzałem Damian Michalski. Dwie minuty później prowadziliśmy już dwa zero. Po faulu w polu karnym na Dawidzie Patku, bramkę na 2-0 pewnym strzałem z „11” metrów zdobył Bartek Wnuk. Po tej bramce gra troszkę się uspokoiła, choc to my cały czas byliśmy strona dominującą. W 41 minucie groźnie strzelał głową Mateusz Patek, ale piłka nieznacznie przeleciała obok bramki gości. Wynik do przerwy 2:0.

Druga połowa to prawdziwa dominacja zespołu BG Sport. W 55 minucie prowadzimy już 3:0. Z lewej strony aut wykonywał Rafał Chmielewski. „Rafik” dokładnie wrzucił piłkę na główę Andrzeja Sztarka. Nasz skrzydłowy idealnie dograł piłę do Mateusza Patka, a ten dokładnym strzałem głową podwyższył wynik spotkania. BG nie spoczął na laurach i dalej groźnie atakował. W 72 minucie na 4:0 podwyższa Michał Sewerynek – pięknym strzałem z rzutu wolnego z około 30 metrów.
To nie koniec jednak festiwalu strzeleckiego w Bąkowej Górze. W 76 minucie było już 5:0. Mateusz Patek dograł idealnie do Damiana Michalskiego, a Nasz kapitan zdobył swojego drugiego gola w tym meczu. Kropkę nad „i” postawił grający trener BG Sport –u Michał Sewerynek. W 83 minucie po indywidualnej akcji prawą stroną boiska ustalił wynik meczu na 6:0. W Naszej drużynie zadebiutowało oficjalnie kilku nowych zawodników: bramkarze Jacek Zdulski i Marcin Słowiński oraz grający trener Michał Sewerynek.

Całej drużynie gratulujemy fantastycznego spotkania i wyniku. Dziękujemy serdecznie wszystkim Naszym fanom i sympatykom, którzy przybyli na spotkanie BG Sport -u.