Seball

Utworzono:

31.08.2014
19

12' 0:1, Grzelak zagrywa w tempo do Pęzika, który wpada z piłką z lewej strony w pole karne i pokonuje bramkarza strzałem w długi róg

26' po błędzie naszej defensywy pierwszy celny strzał oddaje zawodnik gospodarzy, ale zbyt lekki, żeby zagrozić Sumińskiemu

27' po podaniu Pęzika Grzelak znalazł się oko w oko z bramkarzem, ale strzelił nad poprzeczką

35' Suliński główkuje po rzucie rożnym tuż nad poprzeczką

44' Matynia strzela głową po wrzutce Pęzika, ale bramkarz jest czujny

45+1' Suliński strzela z 18m przy słupku, bramkarz wybija piłkę na rzut rożny

51' Pęzik strzela w słupek z 14m, piłka trafia jeszcze do Bielaka, którego strzał z dobrej pozycji nie sprawia problemów bramkarzowi

72' Pęzik silnie uderza, ale w środek bramki

73' Lechowski próbuje szczęścia z 18m, ale golkiper UKS jest na miejscu

74' z podobnej odległości uderza Suliński i znów bramkarz gospodarzy skutecznie interweniuje

76' po dośrodkowaniu z rożnego i główce Lechowskiego piłka o centymetry mija poprzeczkę

78' 0:2, Czarnecki podaje do Lechowskiego, który natychmiast idealnie zagrywa piłkę Grzelakowi, ten wychodzi przed bramkarza i posyła piłkę obok niego do siatki

81' Pęzik strzela z 20m pod poprzeczkę, bramkarz tym razem nie daje się pokonać

90' 1:2, złe wybicie, zawodnik UKS przejmuje piłkę na 14. metrze i sprytnym lobem zdobywa kontaktową bramkę

90+1' po wybiciu z rzutu rożnego piłka trafia na 25. metrze naszej połowy do Grzelaka, który mógłby wyjść na pozycję jeden na jeden z bramkarzem gdyby nie został od razu powstrzymany faulem