Seball

Utworzono:

10.09.2014
19

11' zamieszanie w polu karnym Burzy i zablokowany strzał Frączkowskiego

13' 1:0, błąd wybicia bramkarza, piłka trafia do Grzelaka, który podaje do Szymańskiego i ten bez problemu lokuje piłkę w siatce

24' Pęzik pudłuje w sytuacji sam na sam

26' 1:1, po rzucie rożnym zawodnik gości pokonuje Szukiełojcia strzałem głową

27' 1:2, po prostopadłym dośrodkowaniu i strzale ze szczupaka Burza obejmuje prowadzenie

35' 2:2, kontra, Frączkowski podaje do Grzelaka, który z lewej strony podaje do Czarneckiego a ten strzałem z półwoleja doprowadza do wyrównania

38' 3:2, Szymański dośrodkowuje z prawej strony na długi słupek na głowę Sulińskiego, który z 2m umieszcza piłkę w pustej bramce

42' Czarnecki strzela niecelnie z 16m w dogodnej sytuacji

51' 4:2, koronkowa akcji środkiem boiska, Suliński do Pęzika, który pokonuje bramkarza strzałem z 11m

55' zawodnik gości strzela z 20m w poprzeczkę

57' udana parada naszego bramkarza po uderzeniu z 40m

59' 4:3, zawodnik Burzy mija trzech rywali środkiem boiska i wykorzystuje sytuację sam na sam

63' 5:3, indywidualna akcja Czarneckiego środkiem boiska i skuteczny strzał z 26m

68' 6:3, po podaniu Stefańskiego Pęzik nie daje szans bramkarzowi technicznym uderzeniem z rogu pola karnego

72' 6:4, nasz bramkarz bez szans po strzale w okienko z 20m

83' 6:5, dośrodkowanie z połowy boiska, żaden z naszych graczy nie dotyka piłki, która ku zaskoczeniu naszego golkipera wpada do bramki... kuriozum!

85' 7:5, po zagraniu ręką w polu karnym sędzia dyktuje jedenastkę, której skutecznym egzekutorem jest Pęzik